Hakkımızda

Biz Kimiz

Intelcon, müşterileri için sonuç odaklı hizmet anlayışıyla yeni bir bakış açısı yaratarak çözümler üretmek isteyen; finans, bilişim ve eğitim sektörlerinde önemli mevkilerde yer almış inovatif ve profesyonellerin oluşturduğu bir yapıdır.

Intelcon, sektör deneyimlerine dayanarak, teori ve pratiğin bir araya gelebilmesi hedefini benimsemiştir. Üniversiteleri iş pratikleriyle buluşturup piyasa dinamiklerine adapte olmayı başarmış, uluslararası normlarda işgücü oluşmasına önayak olmak yola çıkış noktamızı özetlemektedir.

Müşterilerimiz ve partnerlarımızla sağladığımız karşılıklı güven ve samimiyetimizi gerek yurtiçinde gerekse de uluslararası alanda kısa vadeli çözümlerden, uzun vadeli iş ortaklıklarına taşımak; verdiğimiz hizmetle sektörlerinde artı değer katmak temel amacımızdır.

Neden Biz?

Güçlü teorik altyapı ve Pratik bilgiyi doğru harmanlamış dinamik bir ekip...

Bilişim ve Finansı harmanlayıp, günümüz iş hayatında yenilikçi çözümler sunabilen, Dünyadaki değişikliklere kendine adapte ederken, yerel gerçeklerden kopmamış, çağın teknolojik ihtiyaçlarını iş hayatına uyarlayabilen kuşakları yetiştiriyoruz.

 

Yaratıcılık

Alışılagelmişin ötesinde, yenilikçi çözümler üreterek çağı yakalayabilmek

Eğitim Sonrası Destek

Eğitim ve sonrasında devam eden süreçte katılımcılarımızla dinamik olarak ilişkimizi sürdürmek.

Sonuç Odaklılık

Eğitim ve projelerde karşılaşılabilecek sorunları önceden görmek ve gerekli önlemleri alarak sonuç merkezli hareket etmek.

Güvenilirlik

Verdiğimiz hizmetlerle sağladığımız karşılıklı güveni uzun vadeli iş ortaklıklarına dönüştürmek.

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Firmanızın taleplerine uyumlu tasarlanmış bir eğitim ile zamanınızı en verimli şekilde kullanmış olursunuz. İhtiyaçlarınızı belirlemek için bizimle bağlantıya geçin.